!!!DOVOLENÁ!!! Vážení zákazníci, od 9.8. do 19.8. 2024 budeme na dovolené, všechny objednávky v tomto období budeme posílat po naší dovolené a budou také uzavřeny prodejny Ostrava a Karviná. Děkujeme za pochopení David ecigarka.cz. Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

Velkoobchod

Máte prodejnu nebo e-shop a hledáte velkoobchodního partnera?

Tak právě Vám nabízíme naši spolupráci.

Jednoduše se u nás zaregistrujte jako velkoobchodní zákazník, pošlete nám na email info@ecigarka.cz popis vašeho obchodu a vyčkejte na potvrzení a nastavení velkoobchodního ceníku. Partnerské ceny poté uvidíte ihned po přihlášení v našem e-shopu. Minimální odběr u nás není nijak limitován.

Neustále jdeme kupředu a rozšiřujeme skladové zásoby. Vybíráme veškeré žádané produkty za nejlepší ceny, proto Vám můžeme zaručit dobrou marži. Také ručíme za to, že všechny naše produkty jsou 100% originály. Nekupujte levné klony a fejky.

Pro usnadnění Vašeho prodeje jsme pro Vás navíc připravili řadu propagačních materiálů, jako informační brožury, plakáty, prospekty, tašky a další. Chceme, aby Vaši zákazníci měli pocit, že si kupují něco výjimečného a rádi se k Vám vraceli.

(Omlouváme se nově registrovaným velkoobchodníkům, ale z důvodu velkého nárustu, máme momentálně velkoobchod uzavřen do odvolání, děkujeme za pochopení a věřím že již brzy vše zautomatizujeme a zvládneme toho mnohem více)

Používáme ověření věku Adulto