Vážení zákazníci, Informujeme na situaci ohledně koronaviru. Všechny naše prodejny včetně spolupartnerských a také e-shopu, zůstavají zatím v provozu bez nějakých omezení. I přesto vás žádáme o dodržování některých opatření. - na prodejny vstupujte nejlépe pouze jako jednotlivec. - snažte se vybrat zboží co možná nejdříve. - pokud máte nějaké příznaky, jako jsou horečka, kašel ap... Zvažte v tuto složitou chvíli návštěvu prodejen a raději využíjte on-line nákup. Přeji pevné zdraví. za tým ecigarka.cz David Pavlásek.

Velkoobchod

Máte prodejnu nebo e-shop a hledáte velkoobchodního partnera?

Tak právě Vám nabízíme naši spolupráci.

Jednoduše se u nás zaregistrujte jako velkoobchodní zákazník, pošlete nám na email info@ecigarka.cz popis vašeho obchodu a vyčkejte na potvrzení a nastavení velkoobchodního ceníku. Partnerské ceny poté uvidíte ihned po přihlášení v našem e-shopu. Minimální odběr u nás není nijak limitován.

Neustále jdeme kupředu a rozšiřujeme skladové zásoby. Vybíráme veškeré žádané produkty za nejlepší ceny, proto Vám můžeme zaručit dobrou marži. Také ručíme za to, že všechny naše produkty jsou 100% originály. Nekupujte levné klony a fejky, protože to již spoustu prodejců potopilo.

Pro usnadnění Vašeho prodeje jsme pro Vás navíc připravili řadu propagačních materiálů, jako informační brožury, plakáty, prospekty, tašky a další. Chceme, aby Vaši zákazníci měli pocit, že si kupují něco výjimečného a rádi se k Vám vraceli.