Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

Reklamace a vrácení zboží

Reklamace

Garantovaná životnost při běžném používání je 14 dnů u clearomizérů a žhavících hlav, 6-12 měsíců u baterií. Na ostatní zboží poskytujeme záruku 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoli na běžné opotřebení. Stejně tak není možné uplatnit záruku v případě nesprávného používání nebo nesprávného skladování. Proto důrazně doporučujeme si pečlivě pročíst a porozumět českému manuálu, který dodáváme ke zboží.

Reklamaci zboží můžete zaslat na adresu prodejny ecigarka.cz, David Pavlásek, Dr.Martínka 1489/1, Ostrava, 700 30. Nebo adresu provozovny ecigarka.cz, David Pavlásek, Františka Hajdy 1229/8, Ostrava, 700 30. Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů.

  • V případě zaslání poštou doporučujeme zaslání doporučenou formou. K reklamovanému zboží je dobré přiložit popis závady a kopii účtenky.
  • Zboží neposílejte na dobírku – v tomto případě nebude zásilka přijata.
  • Záruka se nevztahuje na mechanicky poškozené zboží.
  • Záruka se nevztahuje na poničení zboží způsobené použitím neoriginálního příslušenství, např. baterií nebo nabíječkou.

Vrácení zboží

Při nákupu online je možné odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14-ti dnů a zboží vrátit bez udání důvodů.

V případě elektronických cigaret, náplní a příslušenství, které se prodávají v uzavřeném obalu, bohužel není možné vrátit zboží, které bylo z obalu vyjmuto nebo použito, a to z hygienických důvodů - dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení