Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

Reklamace a vrácení zboží

Reklamace

Prosíme před reklamací nám pošlete i email na info@ecigarka.cz, abychom případnou reklamaci očekávali.

Garantovaná životnost při běžném používání je 14 dnů u clearomizérů a žhavících hlav, 6-12 měsíců u baterií. Na ostatní zboží poskytujeme záruku 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nikoli na běžné opotřebení. Stejně tak není možné uplatnit záruku v případě nesprávného používání nebo nesprávného skladování. Proto důrazně doporučujeme si pečlivě pročíst a porozumět českému manuálu, který dodáváme ke zboží.

Reklamaci zboží můžete zaslat na adresu sídla ecigarka.cz, David Pavlásek, Františka Hajdy 1229/8, Ostrava, 700 30. Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů.

  • V případě zaslání poštou doporučujeme zaslání doporučenou formou. K reklamovanému zboží je dobré přiložit popis závady a kopii účtenky.
  • Zboží neposílejte na dobírku – v tomto případě nebude zásilka přijata.
  • Záruka se nevztahuje na mechanicky poškozené zboží.
  • Záruka se nevztahuje na poničení zboží způsobené použitím neoriginálního příslušenství, např. baterií nebo nabíječkou.

Vrácení zboží

Při nákupu online je možné odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14-ti dnů a zboží vrátit bez udání důvodů.

V případě elektronických cigaret, náplní a příslušenství, které se prodávají v uzavřeném obalu, bohužel není možné vrátit zboží, které bylo z obalu vyjmuto nebo použito, a to z hygienických důvodů - dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku.