Vážení zákazníci, Informujeme na situaci ohledně koronaviru. Všechny naše prodejny včetně spolupartnerských a také e-shopu, zůstavají zatím v provozu bez nějakých omezení. I přesto vás žádáme o dodržování některých opatření. - na prodejny vstupujte nejlépe pouze jako jednotlivec. - snažte se vybrat zboží co možná nejdříve. - pokud máte nějaké příznaky, jako jsou horečka, kašel ap... Zvažte v tuto složitou chvíli návštěvu prodejen a raději využíjte on-line nákup. Přeji pevné zdraví. za tým ecigarka.cz David Pavlásek.

Grip Microcig GS VV Super Bomb 18350

480 Kč 397 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

GS Super Bomb určený pro 18350 baterie - grip, který Vás i pozdraví... velice zajímavý grip s mnoha funkcemi a přehledným OLED displejem. Tento grip Vám nabídne o něco více funkcí, než běžný grip:

1) Plynule nastavitelné napětí v rozsahu 3-6 V.
2) Nastavitelný datum a čas.
3) Počítadlo stisků - potažení.
4) Info o aktuálním stavu baterie.
5) Zobrazení času, který uplyne od posledního stisku spínacího tlačítka, v minutách. (Každým stiskem se tato hodnota vynuluje).

Samotný grip GS Super Bomb je dvoudílný. Jednu část tvoří vlastní hlavice s elektronikou a 510 závitem a druhou část samotné tělo gripu. Oba díly jsou spojeny bajonetem. Lze je tedy velmi snadno a rychle oddělit a zase spojit. Toto řešení bylo zvoleno z toho důvodu, že změnou těla gripu lze měnit celková velikost gripu. Příjemnou vychytávkou je i možnost upevnění gripu na poutko pro zavěšení na krk.

Dodáváme v černé barvě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: