Vážení zákazníci, Informujeme na situaci ohledně koronaviru. Všechny naše prodejny včetně spolupartnerských a také e-shopu, zůstavají zatím v provozu bez nějakých omezení. I přesto vás žádáme o dodržování některých opatření. - na prodejny vstupujte nejlépe pouze jako jednotlivec. - snažte se vybrat zboží co možná nejdříve. - pokud máte nějaké příznaky, jako jsou horečka, kašel ap... Zvažte v tuto složitou chvíli návštěvu prodejen a raději využíjte on-line nákup. Přeji pevné zdraví. za tým ecigarka.cz David Pavlásek.

Baterie Vision (Vapros) Spinner Plus (Sub ohm) 1500mAh

820 Kč 678 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
14.4.2020 14.4.2020 Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Baterie Vision Vapros Spinner Plus
- kapacita 1500mAh, dobíjení přes USB, dva režimy pro odpařování
Třetí generace baterií Spinner od známého výrobce Vision přináší několik inovací, nový design a rozměry.
Baterie Spinner Plus má vestavěný článek s kapacitou 1500mAh a vybíjecím proudem 20A. Je proto vhodná jak pro klasické clearomizéry s odporem nad 1,0ohm, tak i pro ty nízkoodporové s rozsahem 0,2 - 0,9ohm.
Spinner Plus baterie nabízí dva různé režimy odpařování. První z nich nabízí možnost nastavení napětí pomocí regulačního kroužku ve spodní části baterie. Napětí lze nastavit v rozmezí 3,3 - 5,0V.
Druhý režim je přímý výstup z baterie. Po jeho aktivaci již není nutné nastavovat napětí a baterie funguje na principu přímého výstupu, kde se napětí mění v závislosti na stavu nabití baterie. Zjednodušeně řečeno, čím více je baterie nabitá, tím větší bude produkce páry.
Přepínání jednotlivých módů se provádí pomocí bočních tlačítek na baterii.

Velkou výhodou baterie Spinner Plus je její kompatibilita. Mimo clearomizérů se závitem eGo lze připojit i ty se závitem 510 s průměrem do 20mm. V základním setu baterie se nachází krytka závitu eGo, takže i po připojení clearomizéru 510 lze závit snadno překrýt.
Dobíjení baterie lze pohodlně provádět pomocí zabudovaného USB portu.
Obsah balení:
1x baterie Vision Vapros Spinner Plus 1500mAh
1x krytka závitu eGo
1x USB dobíjecí kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: