!!!DOVOLENÁ!!! Vážení zákazníci, od 10.5. do 20.5. 2024 budeme na dovolené, všechny objednávky v tomto období budeme posílat po naší dovolené a bude také uzavřena prodejna Ostrava. Děkujeme za pochopení David ecigarka.cz. Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

Žhavící hlava Joyetech eCom-C C2 2,4ohm

80 Kč 66 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

eCom-C hlava atomizéru C2 je druhou generací atomizérových hlav od Joyetechu, která s sebou přináší zbrusu novou technologii.

Představení atomizérové hlavy eCom-C C2

Atomizérová hlava Joyetech eCom-C C2 je druhou generací Joyetech atomizérů. Využívá novou technologii zajišťující ještě více kouře a lepší chuť než původní atomizérové hlavy používané například v eGo-C nebo eGo-CC.
Rozměry: výška 20mm, průměr 9mm Odpor:2.4ohm
Původní C atomizérové hlavy byly navrženy na nasávání liquidu z cartridge, ovšem C2 atomizér je určený pro doplňování liquidu přímo z těla atomizéru. Liquidem je tak spirálka zásobována dostatečně rychle a stále stejně, tudíž může eMode produkovat více kouře i věrohodnou příchuť. Zároveň je hlava přímo navržena pro použití s VV bateriemi (s nastavitelným napětím).
Zatímco původní atomizéry se de fakto pouze položily do základny atomizéru, tento eMode C2 přichází s odlišným závitem, kdy atomizér zacvaknete a mírně s tím otočíte, abyste ho upevnili. Zároveň je díky tomu výměna opravdu snadná a nemůže se vám již stát, že by se například zasekl a nešel vyndat.
Když už e-cigareta dostatečně nekouří a nebo tolik nevyniká chuť, je zapotřebí vyměnit atomizérovou hlavu. Výměna je opravdu snadná a rychlá:
1. Odšroubujte základnu atomizéru z těla
2. Otočte hlavou po směru hodinových ručiček a vyjměte ho
3. Vložte nový atomizér do základny a otočte s ním naopak – tedy proti směru hodinových ručiček, čímž ho upevníte v základně a můžete zpět našroubovat tělo atomizéru
4. Naplňte do atomizéru liquid a chvíli vyčkejte, než se atomizérová hlava nasákne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto