Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

Clearomizér UD Bellus RTA 5ml SET

890 Kč 736 Kč bez DPH
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
9.6.2023 6.6.2023 Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

RDA, tedy atomizéry pro nakapávání, se vyznačují naprosto jedinečným podáním chuti e-liquidu. Nedají se však naplnit jako klasický tank, musíte si neustále dávat pozor na to, jak moc je vata nasáknutá e-liquidem, abyste si ji nepřepálili. Společnost UD však nyní přichází s jedinečným tankem, který v sobě kombinuje přednosti RDA a RTA.

Bellus funguje jako klasický RTA, tedy tank pro namotávání vlastních žhavících spirálek, ale zároveň se v něm mísí prvky z RDA. Předně je to obrovský přívod vzduchu tvořený 32 1,2mm dírkami (16 na každé straně). Přívod vzduchu se totiž podobně jako u RDA nachází hned vedle žhavících spirálek a díky tomu a jeho spirálovitému designu nejenže vytvoříte obrovské množství husté páry, ale také získáte naprosto neskutečné podání chuti e-liquidu srovnatelné právě pouze s RDA.

Po odšroubování spodní částí Bellus tanku lze navíc jednoduše vytáhnout celou základnu se spirálkami. Na základně se nachází dva póly, kam namotáte hned dvě žhavící spirálky. Navíc nemusíte zápasit s polohou vaty. Ta se sama dostane ke kanálkům přivádějícím e-liquid, jakmile zasunete základnu zpět do tanku.

Nespornou výhodou je také možnost Bellus kompletně rozebrat a díky bohatému příslušenství a náhradním součástkám v sadě lze vyměnit téměř jakýkoliv těsnící kroužek a dokonce i Pyrexové tělo. Velice pohodlné a jednoduché je také horní plnění Bellus tanku. Stačí odšroubovat horní část a do jedné ze dvou dírek naplnit e-liquid.

Unikátní kombinace RTA a RDA od společnosti UD v sobě spojuje to nejlepší z obou systémů. Horní plnění, kapacita až 5ml a bezkonkurenční podání chuti dělá z Bellus tanku jedničku ve své kategorii.

Obsah balení:
1x UD Bellus tank
1x Pyrexové tělo
1x japonská vata
2x předmotané spirálky (26ga)
1x silikonové těsnění
1x červený silikonové adaptér
4x černé těsnící O-kroužky pro náustek
2x červené těsnící kroužky
1x šroubek

Parametry:
Délka: 56,5mm
Průměr: 22mm
Kapacita: 5ml
Závit: 510

Bellus tank rozhodně nedoporučujeme začátečníkům – jde o systém určený výhradně pro zkušené uživatele. Pokud se v této oblasti příliš neorientujete, doporučujeme využít nějaký jiný systém, který je již připraven pro používání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: