Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

1x Elf Bar-Lost Mary Tappo elektronická cigareta Jahoda a malina (Fraise Framboise) 20mg 750mAh

Novinka
Značka: Elf Bar
200 Kč 165 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechcete svou jednorázovku zahazovat hned, jak ji dovapujete? Elf Bar Lost Mary Tappo má pro Vás elegantní řešení, které je jednoduché a velmi praktické. Jsou jím předplněné pody a nabíjecí baterie.

Bezstarostné jednorázové elektronické cigarety nevyžadující nastavování mají jednu nevýhodu, jakmile je dovapujete, musíte je vyhodit. S Elf Bar Lost Mary Tappo ale nic takového nehrozí, baterii totiž lze velice snadno nabít prostřednictvím USB-C portu a v případě, že Vám dojde v e-cigaretě náplň, tak Vás nečeká žádné složité doplňování, jednoduše totiž vyměníte prázdný pod za nový, který je již naplněný. Ten do baterie prostě zasunete a můžete hned vapovat.

Každá baterie nabízí kapacitu až 750mAh a každý předplněný pod objem až 2ml. V něm najdete chuťově výrazný e-liquid s nikotinovou solí o síle 20mg. O jeho odpařování se stará kvalitní mesh spirálka, která poskytuje rychlé a rovnoměrné žhavení. S každým podem na Vás čeká až 600 potahů.

Obsah balení a parametry

1x Elf Bar Lost Mary Tappo baterie
1x Elf Bar Lost Mary Tappo předplněný pod

Objem: 2ml
Baterie: 750mAh
Nabíjení: USB-C port
Typ použití: MTL (Pusa plíce)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto