Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

Clearomizér Kanger SubTank Mini V2 SET

850 Kč 702 Kč bez DPH
Na cestě Na cestě Na cestě Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
27.8.2019 27.8.2019 27.8.2019 Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kanger SubTank Mini V2 - je  plně rozebiratelný clearomizér s možností regulace vzduchu. Jená se o menší verzi SubTanku . Všechny části jsou velmi dobře přístupné. Kapacita clear/tanku je až 4,5 ml při použití s OCC hlavami. V2 rozdíl oproti předchozí verzi je především v upravě RBA hlavy , na straně jsou již perfektně řešené postraní dírky pro lepší přísun liquidů a také byla vylepšena uprava vzduchu.

Zásobník/nádržka je z tvrzeného borosilikátového skla - Pyrexu.  Tím je docíleno výborné chuti, bez případných plastových pachutí a také mnohem delší životnosti. Kovové části jsou vyrobeny z leštěné nerezové oceli. Kanger SubTank je osazen standardním závitem 510 a samozřejmostí je i nastavitelný přísun vzduchu ( Air Flow Control )

OCC ( Organic Cotton Coil ) žhavicí hlava - nový typ vyměnitelné žhavicí hlavy, patentované společností KangerTech. OCC ( Organic Cotton Coil ) žhavicí hlavy používají jako nosič liquidu organickou bio vatu ( bio cotton ). Vyznačují se perfektní nasákavosti a tedy dýmavosti, tak i čistého podání chutě liquidu. Tyto hlavy jsou navíc nízko-odporové, od 0.5 Ohm. Dosahují nadstandardní dýmavosti ( v podstatě při použití na vhodném zařízení je množství dýmu obrovské ) . Tyto žhavicí hlavy s nízkým odporem jsou použitelné pouze v kombinaci bud s mechanickým gripem, nebo s elektronickým modem , jehož elektronika umí pracovat s takto nízkými odpory a výkonem minimálně optimálně dopručujeme 20-25 W. Je doporučeno také používat kvalitní a dostatečně "tvrdé" baterie (články) stavěné na vyšší proudové zátěže.

RBA - žhavicí jednotka - Klasická žhavicí DIY základna v Kayfun stylu, tedy využívající podtlakový systém se zvonem . Zhavicí základnu RBA si můžete osadit svým vlastním osvědčeným či oblíbeným námotem, přičemž jako nosič liquidu můžete použít jak knoty, tak vatu ...podle svých preferencí.

Kanger SubTank Mini je dodáván v sadě,která obsahuje :
1x clearomizer Kanger SubTank 
1x OCC vyměnitelná žhavicí hlava o odporu 0,5 Ohm ( 15 - 30 W )
1x OCC vyměnitelná žhavicí hlava o odporu 1,2 Ohm  (  7 - 25 W )
1x RBA V2 žhavicí základna 
1x Japonská organická vata
1x servisní pack se dvěma žhavicími spirálkami, dvěma šroubky a malým šroubovákem
1x náústek 510

Technická specifikace :
Délka bez náústku :  50 mm
Průměr            :    22 mm
Obsah             :    4,5 ml 
Hmotnost         :  90 g
Závit                :   510 standard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: