Věrnostní systém / Slevový kupón

Věrné zákazníky co se vrací odměníme.

Dovolte nám tedy představit náš věrnostní program, který funguje pro všechny koncové zákazníky.

Každý nákup, co provedete po přihlášení na účet e-shopu, si systém pamatuje. Pokud dosáhnete požadované hranice pro slevu, dostanete ji už při dalším nákupu. Sleva je viditelná na každém produktu ihned po přihlášení.

Výhody programu čerpáte automaticky po přihlášení.

 Po utracení

  • 2000.- dostáváte  2% slevu  
  • 4000.- dostáváte  5% slevu 
  • 6000.- dostáváte  7% slevu 
  • 8000.- dostáváte 10% slevu
  • 10 000.- dostáváte 15% slevu

Utracená částka se počítá za posledních 12měsíců. To znamená, že nákupy uskutečněné před tímto obdobím se do součtu již nepočítají.

 

Jak získat slevový kupón ?

Přidejte se k nám a svoje doporučení se nenechávejte pro sebe, ohodnoďte nás na Heurece, kde losujeme každý měsíc 3 výherce kteří získají neomezený slevový kupón ve výši 500kč, nebo nás sledujte na Facebooku a ulovte si slevový kupón v hodnotě až -50% z vaší objednávky na váš nákup!

 

Pořád se vám to zda málo ?

Pokud ano tak pro VIP zákazníky přiřazujeme dodatečnou % slevu, ke každému zákazníkovi se stavíme individuelně, proto se dodatečná sleva může lišit, všechny tyto slevy nastavujeme dle našeho uvážení ručně a to až do výše dalších 15%, tedy pokud máte již 15% slevu s věrnostního systému, můžete se dostat až na celkovou slevu -30% od běžných cen, proto také doporučujeme registrujte se ať můžete tyto výhody u nás ihned čerpat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Veškeré fotografie a texty jsou majetkem ecigarka.cz. Jejich šíření a použití je bez souhlasu majitele zakázáno.