Věrnostní program / Slevový kupón

Věrné zákazníky kteří se vrací odměníme.

Dovolte nám tedy představit náš věrnostní program, který funguje pro všechny registrované zákazníky.

Každý nákup, který provedete po přihlášení na účet e-shopu, si systém pamatuje. Pokud dosáhnete požadované hranice pro slevu, dostanete ji už při dalším nákupu. Sleva je viditelná na většině produktů ihned po přihlášení.

Výhody programu čerpáte automaticky po přihlášení.

 Po utracení

  • 2000,- dostáváte  2% slevu  
  • 4000,- dostáváte  5% slevu 
  • 6000,- dostáváte  7% slevu 
  • 8000,- dostáváte 10% slevu
  • 10 000,- dostáváte 15% slevu

Utracená částka se počítá za posledních 12měsíců. To znamená, že nákupy uskutečněné před tímto obdobím se do součtu již nepočítají.

 

Jak získat slevový kupón ?

Přidejte se k nám a svoje doporučení se nenechávejte pro sebe, sledujte na Facebooku a ulovte si slevový kupón v hodnotě až -50% z vaší objednávky na váš nákup! Nebo nás ohodnoďte na Heurece, kde losujeme každý měsíc 3 výherce, kteří získají neomezený slevový kupón ve výši 500kč.

 

Pořád se vám to zda málo ?

Pro VIP zákazníky přiřazujeme dodatečnou % slevu, ke každému zákazníkovi se stavíme individuelně, proto se dodatečná sleva může lišit, VIP slevu nastavujeme dle našeho uvážení ručně a to až do výše dalších 15%. Pokud tedy máte již 15% slevu z věrnostního programu, můžete se dostat až na celkovou slevu -30%. Proto registraci vyloženě doporučujeme.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Veškeré fotografie a texty jsou majetkem ecigarka.cz. Jejich šíření a použití je bez souhlasu majitele zakázáno.