Servis e-cigaret

Poskytuje také pozáruční servis pro elektronické cigarety. Opravujeme baterie zakoupené u nás i od jiných prodejců, ale pouze naším zákazníkům.

Cena za opravu baterie se pohybuje v závislosti na samotné opravě v rozmezí 50-200Kč.

Co dělat, když vám elektronická cigareta nefunguje?

Příčin může být hned několik. Ještě předtím než se rozhodnete kontaktovat náš servis nebo jednu z naších spolupartnerských prodejen ( Frýdek-Místek / Karviná / Nový Jičín ) zkontrolujte , zda funguje USB nabíječka a síťový adapter a zda správně kontakt baterie dosedá na kontakt USB nabíječky nebo vámi použiváneho příslušenství.

Jaké jsou nejčastější příčiny nefungování baterie elektronické cigarety?

  • zamáčknuté tlačítko
  • utržené kontakty uvnitř baterie
  • proražené těsnění
  • zaoxidované kontakty uvnitř baterie
  • nefunkční elektronika baterie

Všechny výše uvedené příčiny jsme schopni opravit v rámci možností.

Do 7 pracovních dní budete kontaktováni zda se nám baterii podařilo opravit a jaká je cena za opravu , nezaručujeme že se nám podaří opravit všechno , ale budeme se snažit udělat maximum pro to aby vámi odepsaná baterie vám ještě posloužila. Na opravené baterie neposkytujeme záruku !

Ke každé zaslané nebo předané opravě přikládejte kontakt na vás a připadný popis nefunkční baterie.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Veškeré fotografie a texty jsou majetkem ecigarka.cz. Jejich šíření a použití je bez souhlasu majitele zakázáno.