!!!DOVOLENÁ!!! Vážení zákazníci, od 9.8. do 19.8. 2024 budeme na dovolené, všechny objednávky v tomto období budeme posílat po naší dovolené a budou také uzavřeny prodejny Ostrava a Karviná. Děkujeme za pochopení David ecigarka.cz. Kompletní nabídka akčních a výhodných balíčků 3-4+1 Zdarma, zobrazená pouze registrovaným zákazníkům, proto registraci doporučujeme.

Grip Joyetech eVic-VTC VW Mini MOD (VTwo) 75W

990 Kč 818 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 Zvolte variantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joyetech poměrně nedávno představil svůj zatím nejlepší MOD eVic-VT. S výkonem až 60W (Upgrade až 75W) , a možností nastavovat teplotu u niklových a titanových spirálek se ihned zařadil mezi ty nejlepší elektronické cigarety. Pro mnohé však nebyla vestavěná baterie a větší rozměry příliš velkým lákadlem, Joyetech tak nyní vydává novou verzi svého MODu – eVic-VTC Mini.

Joyetech eVic-VT je funkcemi nabitý BOX MOD, který předčil všechna očekávání a svými vlastnostmi se jistě zařadil mezi nejlepší zařízení, která jsou na trhu. Nová verze eVic-VTC Mini si uchovává všechny důležité a podstatné funkce svého předchůdce, ale k tomu ještě přichází s menšími rozměry a s možností vyměňovat baterii typu 18650, která se nechází za praktickým magnetickým krytem. Už tak napěchovaný MOD se tedy podařilo ještě zmenšit.

Joyetech eVic-VTC Mini umožňuje použití hned tří různých módů. Tím prvním je klasický VW, který známe z ostatních e-cigaret. Ten je určen pro obyčejné kanthalové spirálky a je schopen dodat až 60W. Dále tu pak máme VT-Ti. To je mód, v němž se nastavuje teplota a je speciálně určen pro titanové spirálky. Nakonec pak VT-Ni. Opět teplotu nastavující mód, tentokrát však pro spirálky niklové.

Sami můžete vidět, že možností, jak eVic-VTC Mini používat a hlavně s čím ho používat je opravdu hodně. Teplotu lze nastavit v rozmezí 100°C - 315°C(200°F – 600°F) a její úpravou docílíte zcela netušeného podání chuti vašeho e-liquidu. To ale není vše, regulováním teploty také ovlivníte spotřebu náplně a výdrž baterie. S novým VT módem můžete dosáhnout až jednou tak delší výdrže baterie a jednou tak nižší spotřeby e-liquidu.

Není třeba se bát příliš složitého ovládání. Joyetech eVic-VTC Mini má na svém boku velký OLED displej, který vám zobrazí hned čtyři podstatné informace. Jednak na něm vidíte mód, v němž se zrovna nacházíte, a jednak výstupní výkon / napětí. Ukáže vám také odpor vaší spirálky – ten navíc dokáže uzamknout, takže si ho bude pamatovat. A v neposlední řadě samozřejmě uvidíte i kapacitu své baterie. eVic-VTC Mini bude navíc zaznamenávat i vaše vapování. Spočítá vám tak, kolikrát jste si potáhli a jak dlouho jste potahovali. Tato nastavení lze navíc kdykoliv resetovat. Vše zvládnete pomocí několika tlačítek.

Chtěli byste snad ještě ušetřit trochu té baterie, nebo nechcete, aby neustále svítil na eVic-VTC Mini displej? K tomu pak slouží funkce Stealth, po jejíž aktivaci nebude během vapování displej svítit. Pro rychlou kontrolu nastavených hodnot pak stačí pouze jednou stisknout tlačítko a displej se vám na krátkou chvíli opět rozsvítí.

Další nespornou výhodou nového eVic-VTC je i možnost budoucího upgradu firmwaru uvnitř zařízení. V případě, že vyjde nová verze software, bude si moci svůj BOX MOD vylepšit na akutální verzi.

Joyetech je znám především svými kvalitními elektronickými cigaretami, ale také svými inovacemi, díky kterým se celý průmysl posouvá kupředu. Joyetech eVic-VTC Mini toto nadále potvrzuje.

Upozornění: Pro kanthalové spirálky v rozmezí 0,25Ω-1Ω je maximální výstupní výkon 60W. Pro kathalové spirálky v rozmezí 0,15Ω-0,24Ω je maximální výstupní výkon 50W-55W.

Ideální výstupní výkon ve VT módu je 30W-60W.

VT mód podporuje odpor pouze do 1,0Ω. Pokud s eVic-VTC Mini použijete vyšší odpor, automaticky se přepne na VW mód.

Při používání VT žhavících hlav vždy kápněte několik kapek e-liquidu na vatu uvnitř hlavy.

Obsah balení:

  • 1x Joyetech eVic-VTC Mini
  • 1x micro USB kabel
  • 1x manuál

Parametry eVic-VTC Mini:
Rozměry: 82mm x 22,2mm x 38,2mm
Baterie: 18650 (není součástí balení)
Módy: VT-Ti / VT-Ni / VW / Bypass
Výstupní výkon: 1W-60W (75W po Upgrade)
Podporovaný odpor: 0,05Ω-1,0Ω pro VT módy / 0,15Ω-3,5Ω pro VW mód
Nastavitelná teplota: 100°C – 315°C / 200°F – 600°F

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto